Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAKCV5407D1ZI
Call 07942710410
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Web Width | 1200 mm |
| Production Capacity | 700 m/min |
| Machine Speed | 700mpm |
| Material Type | Polyester Film |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Voltage | 380 V |
| Phase | Three Phase |
View Complete details