Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAKCV5407D1ZI
Call 07942710410
Send Enquiry
Minimum Order Quantity: 1 Piece
Product Brochure
| Web Width | 1200 mm |
| Production Capacity | 100 m/min |
| Material Type | Laminates, Plastic Film |
| Material | Mild Steel |
| Frequency | 50 Hz |
| Automation Grade | Automatic |
| Power Source | Electric |
| Voltage | 380 V |
View Complete details