Rajkot, Gujarat
GST No. 24AAKCV5407D1ZI
Call 07942710410
Send Enquiry
Product Brochure
| Film Type | BOPP |
| Slitting Speed | 300 m/min |
| Max Web Width | 1000 mm |
| Max Unwind Dia | 600 mm |
| Material | Mild Steel |
| Automation Grade | Semi Automatic |
| Voltage | 380 V |
| Frequency | 50 Hz |
| Phase | Three Phase |
View Complete details